Site Loader
0

Cellulit doskwiera wielu kobietom. Tak zwana pomarańczowa skórka objawia się ciemnym kolorem i marszczeniem na skórze. Wygląda to bardzo nieestetycznie i przysparza kompleksom w szczególności kobietom, choć warto wspomnieć, że u mężczyzn również się pojawia. Gdzie najczęściej cellulit jest widoczny? Na udach, biodrach, brzuchu i na piersiach. Cy cellulit mają wyłącznie osoby otyłe lub z delikatną nadwagą? Oczywiście, że nie! To mit! Z cellulitem walczą także szczupłe dziewczyny i dojrzalsze kobiety. Najczęściej występuje on po ukończeniu trzydziestego roku życia. Jak walczyć z cellulitem? Czy dieta antycellulitowa jest skuteczna? Przeczytajcie sami!

Dieta antycellulitowa, czyli co warto o niej wiedzieć? 

Dieta antycellulitowa dostępna jest w ofercie cateringu dietetycznego LightDiet i cieszy się ogromnym zainteresowaniem w szczególności wśród kobiet. Co można znaleźć w diecie? Dieta opiera się o chudy nabiał, mięso oraz wysokobłonnikowe produkty zbożowe. Dieta z pewnością wspiera walkę z cellulitem. W całym procesie walki z cellulitem należy pamiętać również o prawidłowym nawadnianiu się oraz i regularnych treningach i ćwiczeniach fizycznych. LightDiet oferuje dietę w aż w kilku wariantach kalorycznych. Co więcej, jadłospis układany jest przez profesjonalnych dietetyków i zawiera także owoce i warzywa. W posiłkach nie znajdziecie konserwantów, sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i koloru. Na co jeszcze dobrze jest zwrócić uwagę? Dieta antycellulitowa jest bogata w składniki moczopędne, a one bardzo skutecznie przeciwdziałają pomarańczowej skórce. 

Czego dostarcza dieta antycellulitowa?

Decydując się na dietę antycellulitową masz pewność, że dostarczysz swojemu organizmowi pełnowartościowego białka, zdrowych tłuszczów oraz złożonych węglowodanów. Uzupełnisz braki cennych witamin i składników odżywczych, które pomagają niwelować pomarańczową skórę. To, co szczególnie wyróżnia tę dietę, to moc antyoksydantów, które na dłużej utrzymują zdrowy wygląd, promienną cerę, włosy i paznokcie. 

Post Author: admin